Автор Тема: Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?  (Прочетена 33839 пъти)

Kikata

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #15 -: Юли 21, 2011, 21:51:18 pm »
Аз самия бих желал да има малко по-голям избор от стойки за колони(в моя случай за букшелф колони) на малко по-достъпни цени,понеже наскоро се сдобих с чифт Monitor Audio Bronze BX2 от вашия магазин,от които съм изключително доволен между другото ,и обмислям нова покупка на ОТ след време .Та мисълта ми беше,че някак не ми харесва да дам примерно 300-400 лева за стойки,на които ще поставя колони за 500-600 лева  :)

temp

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #16 -: Юли 23, 2011, 20:20:01 pm »
Магазина е добър,а това че има активен форум го прави още по-добър.
Имам само една препоръка и тя е да се обогати асортимента още,така че да обхване повече марки и модели влизащи в ценовата гама,към която е ориентиран AVGUIDE.BG

Например  качествени слушалки. Не бива да ги подценяваме ,тъй като не винаги е удобно да слушаш любимата си музика по-силно.

Препоръчах на един приятел Audio Technica ,които той си поръча от вас и остана много доволен.

 

civica

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #17 -: Юли 23, 2011, 22:40:06 pm »
Съгласен съм , нека да има избор , но колега какво значи качествени слушалки според теб ? И знеш ли колко струва това качество ? Не всеки може да си го позволи , примерно $500 и нагоре !

Неактивен p01s0n

  • Публикации: 181
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #18 -: Юли 23, 2011, 23:07:17 pm »
Ами то и не всеки може да си позволи и качествени ОТ...
Аз например исках да си купя слушалки за 600-700 лв, но накрая от едни слушалки си взех цяла система за домашно кино :)
Да това не е лоша идея да има и слушалки и на мен ми се налага понякога да слушам от слушалките...

civica

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #19 -: Юли 23, 2011, 23:12:42 pm »
Че то си има слушалки в магазина ! Ако имате конкретни предложения като марки и модели , моля да ги споделите с нас !

temp

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #20 -: Юли 24, 2011, 01:06:22 am »
Grado, Stax, Beyerdynamic, AKG, Sennhaiser... са някои от добрите марки и както знаете най-добре показват потенциала си със слушалкови ампчета.
Всъщност може да се изградят прекрасни системи от слушалки,слушалков усилвател+дак ,приличен cd player или какъвто източник желаете :)

civica

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #21 -: Юли 24, 2011, 10:25:42 am »
Така е , тези правят качествени слушалки , Audeze , HiFiMAN , Denon , Fischer Audio , Shure също , но няма да коментирам някои от моделите им какви цени имат и дали има шанс да се продават у нас !

Иначе може да се помисли и за усилватели за слушалки , който не са популярни унас , но навън  хората си ги ползват масово !

temp

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #22 -: Юли 24, 2011, 11:41:43 am »
Да ,марки и модели има.
Нашите желания като потребители са за по-голямо разнообразие,но в бизнеса си има някои ораничения не само от финансов характер,които не са обект на обсъждането в тази тема.
Предполагам намерението на управата са сайта е да разберат какво ще се купува,без да прашасва по витрините и складовете и да заема място:)
Така ,че.... управата ще подбере по-търсените предложения,като любезно отправя въпроса си към нас като потребители:)

Аз съм ЗА по-големият избор на слушалки,понеже всичко друго предлагано в магазина е подбрано доста разсъдливо.

Активен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #23 -: Юли 24, 2011, 12:15:13 pm »
Момчета, обръщате темата на чат... Темата е за конкретни желания - какво Конкретно бихте искали да видите в магазина. За общите дискусии има подходящ раздел!

civica

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #24 -: Юли 24, 2011, 12:19:48 pm »
Sorry , сър ! По навик !   (handshake)

Обобщено по-голям избор от слушалки / не уточнявам точно от какъв тип / и усилватели за тях евентуално / продукти на FIIO - фен съм им / !

gomez

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #25 -: Март 11, 2012, 11:34:24 am »
Бих желал да има по-голям избор на кабели .

Николай Милков

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #26 -: Юли 09, 2012, 23:09:24 pm »
Какво ще кажете за идеята за раздел в он лайн магазина за пролукти втора ръка? Много Интернет дилъри го имат. Пазарът в България е ограничен ценово и интересът към втора ръка би бил голям. Същевременно на този пазар у нас се предлагат общо взето много нискокачествени неща. Ако искаш нещо от по-добра категория няма откъде да го намериш. Може, разбира се, чрез частни обяви, но няма гаранция за състоянието. Една сериозна фирма-посредник може да оживи търговията в този сегмент. Такива фирми дават и малка гаранция за продуктите, след преглед на техническото състояние, може да се печели и от refurbishing и т.н. Успех.

Неактивен ivogmarinov

  • Публикации: 140
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #27 -: Май 05, 2014, 22:55:24 pm »
Аз бих предложил да има опция за закупуване на стоки и на изплащане :).

Христо

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #28 -: Май 09, 2014, 16:09:04 pm »
Аз бих предложил да има опция за закупуване на стоки и на изплащане :).

Това е голям проблем на всичките търговци на аудио-техника у нас. Можеш да си купиш кола на изплащане, но не можеш да си купиш скъпи колони на изплащане. Някак си предполагат, че е нормално да мъкнеш над 3-4-5 бона в плик от Била... Специално за он-лайн магазин не го виждам как ще стане, пък и тоя магазин се е таргетирал към по- ниски ценово продукти, което е хубаво, като за интернет пазаруване, но защо в "официалните представители" няма тая опция ?

Radyson

  • Гост
Re:Какви продукти бихте искали да видите в AV Store?
« Отговор #29 -: Май 09, 2014, 22:23:03 pm »
Здравейте,
аз пък мисля, че ако човек иска стоки на изплащане, за тази цел си има банки и кредитни институции и не е работа на  онлайн сайтове и магазини да разбират и да се занимават излишно и с това.
Без да съм с икономическо образование, може и да бъркам, но виждам, че във форума има регистрирани 1124 члена, а със сигурност пазаруват и много други, които нямат регистрация, а просто искат да си купят даден продукт на по-изгодна цена. Ако например само 300-350 човека решат да си купят колони и усилвател за средна сума от около 3000-4000лв., то излиза че AV Store трябва да вложат минимален капитал само за това от поне 1 300 000 лв за да се разплатят с производители или вносители.
Аз поне така направих: кандидатствах, отпуснаха ми кредита, преведох си парите по банков път и си получих стоката.
А относно предложението на Николай Милков- аз съм  (y) .
Поздрави.