Автор Тема: Универсално дистанционно FAQ/ - мнения ,обсъждане ,предложения  (Прочетена 54085 пъти)

kloker

  • Гост
На гаранцията пише ''ЛОД Технолоджи'' ЕООД http://lodts.org
на гаранцията също така ми се наби на очи ''внесените и продавани от нас стоки....." явно са и вносител? Незна ммалко грубо прозвучак в предния си пост извинявам се за което. Относно поръчката съм много доволен.

Неактивен drpetar

  • Публикации: 239
Здравейте, поръчах си универсално дистанционно от амазон, изпратиха ми мейл, че ще се достави от ройъл мейл, но пратката не можело да бъде проследена онлайн. Доколкото знам ройъл мейл няма офиси и депа в БГ. Някой знае ли кой български куриер използват?

Неактивен snaily

  • Публикации: 36
Здравей,

от кой Амазон си я поръча? Ако е от Европейския съюз (Англия/Германия) най-вероятно пратката ще пристигне директно в пощенската станция която обслужва адреса за получаване и ще ти пратят бележка с която да отидеш да си вземеш каквото трябва.

Поздрави.

Неактивен drpetar

  • Публикации: 239
От английския амазон.
snaily благодаря за информацията. Поздрави

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Кой модел взе и колко ти излезна с доставката?

Неактивен drpetar

  • Публикации: 239
Logitech Harmony 650 - 67 GBP

vortexx

  • Гост
Re:Универсално дистанционно FAQ/ - мнения ,обсъж
« Отговор #36 -: Януари 25, 2011, 10:29:26 am »
А дали някой знае каква е разликата между Logitech Harmony 300 и Logitech Harmony 650, освен дисплейчето и това, че 650 може да управлява пет, а 300 четири устройства?

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
То всички разлики между различните модели са нещо такова - повече устройства едновременно, дисплей.
Вече по-скъпите са с по-качествени копчета и по-удобни.

Неактивен drpetar

  • Публикации: 239
Наистина основните разлики са броя устройства и липсата/наличието на дисплей. Според мен обаче дисплеят доста подобрява функционалността и улеснява работата, така че според мен си струва.
Ето тук сравнение м/у 300 и 650, макар че не е много показателно: http://www.logitech.com/en-gb/60/&view=34?compProducts=6812&A1=1&A2=2&A3=3&A4=4&A5=5&A6=6&A7=7&A8=8&A9=9&compProducts=6621&A10=10
Аз лично като сравнявам продукти, предпочитам да изтеглям ръководствата и оттам да се ориентирам
Поздрави и успех

Неактивен Toni

  • Публикации: 31
Здравейте,а имате ли наблюдение за Logitech Harmony® One.Добро ли е или вече е старо като модел?

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Води се като най-успешния им модел. Хубав тъч-скрийн екран, ергономичен дизайн и по-хубави копчета. Цената му обаче все още е доста висока.

Неактивен Toni

  • Публикации: 31
Ок. мерси.Цената в момента му е към 210-220лв./от чужбина разбира се/ ;)

Неактивен johnyboy

  • Публикации: 23
А каква е разликата с 900?

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Между One и 900 разликата е първо в RF функционалността, има по-добър екран като цяло. На One това му беше най-големия минус - кофти цветове, лесно се прецакваше. При 900 има добавени няколко бутона повече и бутоните са по-тихи - не щракат толкова.

Неактивен Toni

  • Публикации: 31
Значи ли това че One не е добър избор/дава ли много дефекти/ ??? 900 вече ми идва доста солено.