Автор Тема: Защо тъгува Russian Red…  (Прочетена 3841 пъти)

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Защо тъгува Russian Red…
« -: Август 19, 2013, 23:05:37 pm »
Музикалният свят е по-необятен от всякога. Десетки хиляди изпълнители и групи предлагат по нещо за всеки вкус. Някои от тях стават световно известни буквално за една вечер, за да изчезнат след по-малко от година и да не оставят никакъв спомен за себе си. Други са се превърнали в живи легенди и година след година издават купища албуми… може би вече някак като навик или задължение. А съществуват и такива, за които можеш да разбереш единствено по щастлива случайност. Изпълнители, които няма да срещнеш по музикалните хит класации, нито пък ще видиш новия им албум изложен на челно място в музикалния магазин. Изпълнители, които тихо, далече от шумотевицата и светлините на прожекторите, творят чудесна музика.

Такава щастлива случайност беше срещата ми с Russian Red. Мой приятел, чул от негова приятелка, ми спомена за момиче, което прави чудесна, понякога тъжна, друг път игрива и ведра, романтична и някак уютно-меланхолична музика.

В музикалната част на сайта съм написал малко повече за - Russian Red.
Приятно четене и слушане ;)

mario_yakov

  • Гост
Re:Защо тъгува Russian Red…
« Отговор #1 -: Август 19, 2013, 23:40:41 pm »
Супер!! Много приятна и някак си заинтригуваща музика, исках на бързо да преслушам в тубата за какво идва реч, но като пуснех някое парче не можех да го прекъсна. Благодаря за споделянето!!!

Radyson

  • Гост
Re:Защо тъгува Russian Red…
« Отговор #2 -: Август 20, 2013, 11:58:32 am »
И аз ти благодаря Rudra за споделянето  ;)
Наистина страхотни неща прави тази девойка, изобщо не бях попадал и аз досега целенасочено на нейни парчета.
Романтично-меланхоличните парчета много ми допаднаха, ако не се лъжа, мисля че в "Room in Rome" има нейни неща.
Наистина игривите и закачливи песни са яки за пътуване  ;D
Супер, едно добро начало на деня !

maxrev

  • Гост
Re:Защо тъгува Russian Red…
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2013, 00:18:06 am »
Наистина приятна за слушане ,още повече,че в някои от песните си  ми напомня малко за Katie Melua ,която също слушам с най-голямо удоволствие и препоръчвам на всички,които не са я слушали .

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:Защо тъгува Russian Red…
« Отговор #4 -: Януари 05, 2015, 22:46:01 pm »
Чухте ли новия албум - Agent Cooper (2014) ?
Предишните два като че ли ми харесват повече :) но и тук има много приятни неща.