Автор Тема: Избор на субуфер за домашно кино в бюджет 1500-1800лв  (Прочетена 3191 пъти)

Неактивен anatoli.vasilev2

  • Публикации: 8
Някой да знае някъде да има наличен svs pb 2000 или да търся извън страната ?

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
anatoli.vasilev2, AV Store е официален представител на SVS за България.

SVS PB-2000 има, но вярвам, че ще ти е по-лесно и удобно да ползваш телефоните или мейла за контакти на AV Store.

Неактивен anatoli.vasilev2

  • Публикации: 8
Благодаря за информацията, все още обмислям конфигурацията дали да избера:
1: 1бр pb2000
2: 1бр Klipsh r-115sw
3: 2бр pb1000

Като помещението е с правоъгълна форма и с размер 4,5мх5.5м общо около 24-5 кв.
До момента ползвах bk xxls400 ff за музика беше Ок, но в филмите нещо липсваше може би дълбочина.
Видях в сайта за другите два модела , че са налични затова попитах за наличност.

Поздрави.

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Да разбираме ли, че преместваш акцента към гледането на филми?
Защото моделите, които си избрал им е силата повече за филми.
От така изброените варианти бих препоръчал PB-2000 защото според мен е по-добър от Клипша, а варианта със 2 събуфера може да се окаже голямо приключение за напасване със системата и помещението.

Неактивен anatoli.vasilev2

  • Публикации: 8
Да, основно цялата система е за филми и от време на време игри на конзолата.
Музика ще бъде на отделна система и в отделно помещение,но след известно време.
Система е начален клас ОТ на Dali (zensor 7,3,1 и vocal), но ме устройва  за момента.
Мисля да пробвам с един pb2000, пък ако не е достатъчно ще добавя още един,ресийвъра (rx-v679) позволява 2бр.

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Чуй първо един как е. Пък тогава ще говорим. :)

Неактивен vidolov

  • Публикации: 59
Ако държиш да се изкефиш винаги слагай в плановете два суба.Колоните са ми големи и мощни ,но въпреки това кино без субове е компромис.Аз го направих защото слушам много музика и субовете по-скоро ми станаха излишни.Имах два броя клипш св115 в стая 6х4.Бяха достатъчни,в никакъв случай овъркил.Винаги два колега.Напасват се много по-лесно от един и налягането е по-сериозно,както и суитспота е по-широк.И ето един непоискан съвет-винаги купувай от официален вносител каквото и да е ,за да може ако нещо дефектира да получиш адекватна помощ своевременно.Ако е втора употреба -разпитай по форумите за човека от който купуваш.

Неактивен Angel_s

  • Публикации: 10
Ако държиш да се изкефиш винаги слагай в плановете два суба.........Винаги два колега.Напасват се много по-лесно от един и налягането е по-сериозно,както и суитспота е по-широк....да може ако нещо дефектира да получиш адекватна помощ своевременно

Напълно съгласен с vidolov и ще добавя по-равномерно звучене  (y) (y) (y)

Неактивен anatoli.vasilev2

  • Публикации: 8
Благодаря на всички за мненията, спрях се за момента на 1бр pb2000 като за начало,проблем беше цвета, но няма как svs само в черно. Тази вечер ще го пробвам и ще правя настройките.

Неактивен vidolov

  • Публикации: 59
Честито и със здраве! (y)
Драсни два реда после.