Автор Тема: Търся сервиз на Cambridge audio  (Прочетена 2419 пъти)

Неактивен dimdam

  • Публикации: 3
Търся сервиз на Cambridge audio
« -: Май 22, 2018, 23:06:15 pm »
Здравейте, купих си чисто нов субуфер Cambridge audio aero 9 от Англия с гаранция, но  не работи иначе свети сам се включва като пусна ресивъра, но не издава звук. Питането ми е има ли оторизиран сервиз който да зачете гаранцията в България. Благодаря предварително.

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re: Търся сервиз на Cambridge audio
« Отговор #1 -: Май 22, 2018, 23:15:43 pm »
Здравей, дори да имаше официален представител на Cambridge Audio в България в момента, а такъв няма, не мисля, че някой би уважил гаранция, която не е издадена от него.
Това е един от рисковете при купуване на стоки от чужбина - ще трябва да пратиш събуфера там, от където си го купил, за да разчиташ на гаранционен сервиз.

Неактивен dimdam

  • Публикации: 3
Re: Търся сервиз на Cambridge audio
« Отговор #2 -: Май 22, 2018, 23:23:50 pm »
Благодаря. Кофти работа егати и каръка съм. Мислех че гаранциите важат за целият Европейски съюз. Но щом няма и официален представител в БГ, ще се носи в Бушона.

Неактивен dimi123

  • Публикации: 184
Re: Търся сервиз на Cambridge audio
« Отговор #3 -: Май 23, 2018, 19:35:32 pm »
Защо, при положение, че имаш гаранция, ще го носиш на сервиз в България и рискуваш да загубиш гаранцията? Стига да имаш оригиналната опаковка, изпрати го със Спийди/DPD в UK, откъдето си го купил. Субуферът е компактен и лек. Обратната пратка би трябвало да е за сметка на англичаните.
Epson EH-TW9300W/135" 2.40 Stewart StudioTek 100/Prismasonic P-100M/Denon AVR-X7200WA/SMSL SU-10/3x Naim Nait 5si/Oppo BDP-103D, Oppo BDP-95, RTX 4090/JBL Studio L Series, 7.2.4/BlackNoise 1000 V2, BlackNoise 2500, ISOL-8 VMC1080/Chord Cadenza Reference, Chord Epic Twin, Chord Signature ARAY

Неактивен dimdam

  • Публикации: 3
Re: Търся сервиз на Cambridge audio
« Отговор #4 -: Май 23, 2018, 23:41:21 pm »
Благодаря за отзивите, но проблема е решен беше откачен кабел на говорителя. Буксата беше доста хлабава явно при транспорта се е откачила. Камък ми падна от сърцето.