Автор Тема: Sub за Стерeо  (Прочетена 27467 пъти)

Неактивен spiritch

  • Публикации: 35
Re: Sub за Стерeо
« Отговор #45 -: Май 27, 2016, 20:29:55 pm »
Благодаря за отговора.
Въпреки че усилвателят ми има PRE OUT RCA изходи за субуфер, чувал съм, че точно за стерео по-доброто решение е с High Level Input. Пък и аз имам два чифта колони в две стаи и евентуално, само в едната ще сложа субуфер. Ако наистина производителите влагат различни усилватели и говорители, то тогава, ако си ги купиш и в интервал от 3-4 години, съвсем ще са различни. Гледам, че самите SVS предлагат субуфери по двойки. Вероятно, два субуфера за стерео е доста разпространен вариант.

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re: Sub за Стерeо
« Отговор #46 -: Май 27, 2016, 21:00:19 pm »
Два събуфера е и доста разпространен случай за кино системи.
Всичко зависи от поставените цели и наличното помещение.

Като се има предвид, че у нас повечето системи са в помещение около 20кв.м и почти никога в отделна стая за кино/музика, то ми се струва излишно приключение да се мисли за повече от един събуфер.

Неактивен spiritch

  • Публикации: 35
Re: Sub за Стерeо
« Отговор #47 -: Юли 21, 2016, 13:21:17 pm »
Все пак назрява една идея за суб. Че няма да са два, няма да са, още по-малко пък два SVS SB13-Ultra. Идва ми скъпо пък и нямам място в стаята. Обаче взех да се чудя между SVS SB-2000 и BK XXLS400. Ако до Коледа не ми дойде друг акъл, след ровене по чужди форуми основно, това остана като дилема. Вие какво ще кажете?

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re: Sub за Стерeо
« Отговор #48 -: Юли 22, 2016, 12:21:19 pm »
Честно казано не съм ги сравнявал двата модела, но в момента цената на BK с този курс на паунда е доста атрактивна. Той предлага и свързване, предполагащо по-добро интегриране в стерео система.
Плюса на SVS e по-компактния размер без това да се отразява на представянето му и 5 годишната гаранция тук.
Тук във форума имаме потребител /Vanqueshed/, който мина от BK на SB-2000 и би могъл да сподели личните си впечатления от 2-та модела.