Автор Тема: Професионализъм и експедитивност!  (Прочетена 7670 пъти)

omax

  • Гост
Професионализъм и експедитивност!
« -: Декември 12, 2010, 12:18:27 pm »
Не знам дали е тук мястото за тази тема, но чрез нея искам да изразя своята благодарност към екипа на avguide за постоянните съвети и напътствия които получих при изграждане на цялата ми система за домашно развлечение.
Вслушвайки се в съветите се получи една прекрасна конфигурация за бюджета и нуждите ми.
Специални благодарности и за експедитивно извършената доставка на препоръчаните озвучителни тела вчера. Сега се наслаждавам на звук и картина, които отговарят на очакванията и средствата ми.
Благодаря ви момчета  и продължавайте в същия дух.
Правите много хора щастливи и доволни потребители.

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:Професионализъм и експедитивност!
« Отговор #1 -: Декември 12, 2010, 18:37:28 pm »
Благодаря за хубавите думи! Радвам се че си доволен :)

Неактивен dimitar_genchev

  • Публикации: 8
Re:Професионализъм и експедитивност!
« Отговор #2 -: Декември 12, 2010, 18:53:52 pm »
И все пак ще е добре да направиш едно ревю на твоята нова система .Със здраве да си я ползваш.

omax

  • Гост
Re:Професионализъм и експедитивност!
« Отговор #3 -: Декември 13, 2010, 13:44:14 pm »
Благодаря ви
ми малко е скромничка и за това не исках да я презентирам:-) но напълно задоволява нуждите ми.

TV Sony KDL 40W5500
Denon 1910
Denon DVD 1920 HDMI /май това беше/
Monitor Audio BX2
Център Monitor Audio BX
Popcorn C200
DreamBox DM500HD
Окабеляване QED Original
Останаха само съраунд колоните но съм направил своя избор /май ще бъдат Monitor Audio BX1/
Съвсем скоро ще пусна и снимки на конфигурацията.



tobe

  • Гост
Re:Професионализъм и експедитивност!
« Отговор #4 -: Март 19, 2011, 12:36:09 pm »
Е направо ми падна шапката - страхотни адмирации за екипа - невероятно коректни , страхотно отзивчиви . Имате моите най - големи адмирации : много хора биха се поучили от Вас , що е то бизнес , последващо отношение към клиента и консултации

Неактивен dimitar_genchev

  • Публикации: 8
Re:Професионализъм и експедитивност!
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2011, 02:12:33 am »
Едно голямо Благодаря на екипа на AV Guide за професионализма и супер кратките срокове за доставка . Браво все така да продължавате :).

svetlo555

  • Гост
Re:Професионализъм и експедитивност!
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2011, 22:44:47 pm »
Аз също бих искал да изразя своята благодарност към екипа на форума .
Винаги са ми помагали със съвети .Огромно впечатление ми направи ,че предлагат най-добрият избор за клиента ,
без задължително продуктите да ги има на сайта им .

omax

  • Гост
Re:Професионализъм и експедитивност!
« Отговор #7 -: Март 12, 2012, 10:48:50 am »
С малко закъснение, но отново поздрави за екипа на avguide.bg
След консултация с екипа си закупих стойки за колони и отново бяха доставени в същия ден и сглобени от тях на място. Стойките са http://store.avguide.bg/index.php?dispatch=products.view&product_id=30140 и за моето помещение, нужди и бюджет са оптимален вариант. Много съм доволен и отново изказвам благодарност на целия екип.
Успех в бъдеще.

idulgerov

  • Гост
Благодаря на AV GUIDE
« Отговор #8 -: Март 30, 2012, 23:42:56 pm »
Изказвам благодарности на екипа на Av Guide за бързата доставка на стойките Norstone Stylum. Качествени, много добре изработени, отличен дизайн. Не съм ги запълнил все още с кварц, но звука е страхотен(преди това ОТ ги бях разположил върху други тонколони), няма общо с това, което беше преди.