Автор Тема: hi-fi ракла, маса или просто Нещо, в което да си подредим Нещата  (Прочетена 3093 пъти)

Неактивен p100ynov

  • Публикации: 133
От известно време се каня да се похваля и аз с моята система, която отскоро може да се нарече завършена, ама мързелът (и отчасти заетостта) надвиват желанието да се изфукам:)
"Завършването" се осъществи със сдобиване със следното нещо: http://quadraspire.co.uk/hifi-racks-hifi-stands/hifi-racks-hifi-stands-hifi-furniture.html#q4 - 2 броя с по три нива, в които подредих един пред, един зад, едно ЦД, едно захранване за ЦД-то, един фоно пред и един грамофон. Фирмата има официален вносител в България, който за съжаление не внася, та се наложи да си я поръчам по интернет. След седмица бяха тук!!
Мина една седмица, а още не мога да се нарадвам как една "маса" (добре де, две) промени(ха) изцяло звученето на моята система, което смятах за добро:) Може би много от вас нямат идея колко всъщност е важен въпросния аксесоар (дали не си обиждам масите с това определение:) Та горещо препоръчвам да обърнете внимание на основата, върху която лежат важите богатства. Аз съм строителен инженер, освен всичко друго, та да ви кажа - няма здрав блок без здрав фундамент:)

Очаквам да споделите личния си опит в тази тема. Ако ги разбирах повече "форумните неща" можех и анкета да пусна, ама съм форумно прост:)
you're nobody without a naim