Автор Тема: Youn Sun Nah - Чудесен Джаз с корейски корени!  (Прочетена 4368 пъти)

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Новият албум на Youn Sun Nah - LENTO съвсем скоро ще бъде наличен в България.
В него са включени голяма част от парчетата, които бяха изпълнени на концерта в Sofia Live Club тази есен, включително и Hurt (на Nine Inch Nails, а в последствие на Johny Cash)!
Концерта, поне за мен, беше страхотен и искрено се надявам Youn Sun Nah да дойде пак скоро.
Колкото до албума - вече съм го поръчал и го чакам  ;)
Издаден е отново от ACT, този път освен на CD и на Винил!

Youn Sun Nah: vocals; Ulf Wakenius: guitars; Lars Danielsson: bass & cello; Vincent Peirani: accordian & accordina; Xavier Desandra-Navarre: percussion.

Неактивен vanquished

  • Публикации: 12
Re:Youn Sun Nah - Чудесен Джаз с корейски корени!
« Отговор #1 -: Юни 03, 2013, 00:36:36 am »
Lento се очертава любимият ѝ албум. Относно кавъра ма NIN - Hurt , на Кеш ми харесва повече от оригинала.
Dune HD TV101 - Roksan Kandy MKIII + ATC SCM 11 - TH42PV80

rewri

  • Гост
Re:Youn Sun Nah - Чудесен Джаз с корейски корени!
« Отговор #2 -: Юни 03, 2013, 15:01:03 pm »

Концерта, поне за мен, беше страхотен и искрено се надявам Youn Sun Nah да дойде пак скоро.
Наистина е така. Youn Sun Nah и Ulf Wakenius направиха феноменален концерт. Скъсиха веднага дистанцията,а накрая раздадоха и автографи.
/снимки от телефон/

Неактивен regned

  • Публикации: 41
Re:Youn Sun Nah - Чудесен Джаз с корейски корени!
« Отговор #3 -: Юни 08, 2013, 14:35:40 pm »
Страхотна музика, много приятно съм изненадан. Lento ми допадна повече от Some Girl.

Офф: имате ли предпочитан магазин за закупуване на CD, като визирам София, или пазарувате онлайн?

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:Youn Sun Nah - Чудесен Джаз с корейски корени!
« Отговор #4 -: Юни 08, 2013, 14:57:09 pm »
Чуй и "Voyage" - чудесен!
Колкото до дисковете - има конкретна тема за това тук.

rewri

  • Гост
Re:Youn Sun Nah - Чудесен Джаз с корейски корени!
« Отговор #5 -: Юни 17, 2013, 11:27:52 am »
Като минус за организаторите и най-вече за домакините от Sofia Live Club може да се отбележи,че осветлението е отвратително.Насочено е зад изпълнителите и свети в очите на публиката.Няколко минути след началото на концерт ,слушателите са заслепени.
Озвучаването търпи същата критика,въпреки добрата акустична обработка.

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re: Youn Sun Nah - Чудесен Джаз с корейски корени!
« Отговор #6 -: Май 05, 2021, 19:54:25 pm »
За феновете на чудесната корейска девойка - бях пропуснал, но през 2019 е издала нов албум - "Immersion"!
В албума има прекрасни неща! Звучи различно спрямо досегашните и произведения - на моменти изненадващо :) В добрия смисъл! Има както много авторски парчета, така и чудесни кавъри, като "God's Gonna Cut You Down " , "You Can't Hurry Love" и "Hallelujah".

Приятно слушане!