Автор Тема: Philips LCD / Faq - на първа страница , обсъждане, мнения  (Прочетена 233877 пъти)

Неактивен p01s0n

  • Публикации: 181
Вече 15 минути и не го е направило, а вчера на същия филм поне 2 пъти се беше рестартирал за тези 15 минути
Всичко изключих и ТВ-то го включих директно с HDMI от мултимедията.
Сега от къде мислиш, че е проблема? Така, ако я ползвам мултимедията трябва да слушам звука само от ТВ_то  :-\

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Поне да установим кога се появява проблема.
Ако е когато минава през ресийвъра значи от него нещо се шашка.

Неактивен p01s0n

  • Публикации: 181
Ми сега го включих през ресивъра да минава сигнала да проверя какво ще стане, но не мисля, че е нормално телевизора да се шашка от каквото и да било явно нещо не му работи както трябва, а ме съмнява, че ще могат да го отстранят в някой от наще сервизи
Писах на Рhilips България и те ме прехвърлиха на гаранционните сервизи за Бургас

Неактивен bozhidarg

  • Публикации: 126
Ето и един още по - интересен момент http://www.youtube.com/watch?v=AAnEWv33IKo
Обърнете внимание преди да се рестартира се сливат на моменти 2 картини в едно, а след рестарта това изчезва.....  :o
Много интересно се случва,един приятел искаше същия модел но тая тема го отказа :)

Неактивен p01s0n

  • Публикации: 181
Аз съм много доволен принципно от телевизора :)
Сега вече разбрах къде е проблема. Изгледах един филм без нито веднъж да ми се рестартира. Единственото нещо което направих беше да спра сигнала който идва от цифровата телевизия (булсатком) и всичко вече си е както трябва.
Можеби е получавал някакви допълнителни сигнали от цифровата телевизия и се бъгваше, но вече няма проблем :)

EjkoBejko

  • Гост
Re:Philips LCD / Faq - на първа страница , обсъждане, мнения
« Отговор #320 -: Декември 19, 2011, 22:09:55 pm »
Здравйте искам да попитам добре ли ще направя ако си купя 37PFL7605h .Въпросът ми е дали плусовете са повече от минусите ! Благодаря Ви предварително !

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:Philips LCD / Faq - на първа страница , обсъждане, мнения
« Отговор #321 -: Декември 20, 2011, 00:16:37 am »
Основния минус е, че е миналогодишен модел и едва ли ще го намериш вече да не е мостра.

EjkoBejko

  • Гост
Re:Philips LCD / Faq - на първа страница , обсъждане, мнения
« Отговор #322 -: Декември 20, 2011, 13:06:17 pm »
Мерси има някви бройки още в Техномаркет във Варна ,мерси  :)

soon

  • Гост
Някой знае ли от кога ще е в продажба Philips46pfl7007K/12 и на каква цена се очаква?

Krastew

  • Гост
Не ми излизат субтитрите на кирилица PHILIPS 32PFL3007H/12
« Отговор #324 -: Септември 07, 2012, 02:57:12 am »
Здравейте! Телевизора ми е PHILIPS 32PFL3007H/12 качвам филм от компютъра субтитрите са отделно и са със същото име като на филма, обаче като почне да показва субтитрите ги показва с някакви знаци. Пробвах на unicode, ansi, utf-8 и нищо пак са едни и същи някакви йероглифи.. Надявам се някой да може да ми помогне, че искам да ги гледам на LCD, а не на монитора?