Автор Тема: Samsung PDP / Faq - на първа страница , обсъждане , мнения  (Прочетена 53607 пъти)

Неактивен lazarus18

• Administrator
  • Публикации: 1604
Re:Samsung PDP / Faq - на първа страница , обсъждане , мнения
« Отговор #15 -: Март 05, 2010, 13:29:22 pm »
Добър е Самсунга. Само провери цената защото ако не се лъжа беше такава само ако върнеш нещо старо.
Доскоро пак в Метро беше 2000 лв.

ivo

• Гост
« Отговор #16 -: Март 05, 2010, 14:08:15 pm »
Добър е Самсунга. Само провери цената защото ако не се лъжа беше такава само ако върнеш нещо старо.

Това ми трябваше! Благодаря ти Лазарус! След малко отивам до метро да видиме...

gadinoid

• Гост
« Отговор #17 -: Март 05, 2010, 14:29:35 pm »

Това е цената!

Проверих я при служителя, който отговаря за щанда.
Няма никакви условия за връщане на нещо старо. Това, което се вижда на снимката горе е за нещо друго. Направих я с телефона и не е много качествена

ivo

• Гост
« Отговор #18 -: Март 05, 2010, 20:56:28 pm »
Ходих до Метро и се оказа, че съм голям карък  :(
Това е цена от 1.03.2010 до 1.04.2010г. и се оказа, че във Варна имаше 3 бройки - една мостра и 2 запечатки! Едната е изпратили за Бургас а другата ми е отвориха и се оказа, че липсват кабела, дистанционното и другите дреболии... След като взеха липсващите неща за окомплетовката от кашона с мострата и пуснахме ТВ-то - 'греда' имаше дефектна матрица! Една напречна черна черта със още по дебела ивица под нея! Естествено, този който изпратили за Бургас вече куриера беше минал  :(
Консултанта също беше изненадан да установи този дефект и коментира, че от този модел за толкова време продажби никога не е виждал дефект...
Та сега пак съм без нов ТВ...

Неактивен hristoslav2

• Наказан
  • *
  • Публикации: 723
« Отговор #19 -: Март 05, 2010, 21:11:45 pm »
ivo
Явно тази бройка е била мостра- щом са липсвали неща от окомплектовката. Техномаркет продава телевизорите на Метро с отстъпка ,като се задължава по време на продажбата им в Метро -да не продава модела в магазините си на цена- еднаква или по-ниска от тяхната.
Що се отнася до ивицата -това е причинено от разлепен дешифратор и панела трябва да се смени в сервиз.
Не съжалявай! Нека да изчакаме какви нови модели Плазми ще пуснат от Самсунг тази година през май месец.Може да се окаже че са на доста изгодна цена.

ivo

• Гост
« Отговор #20 -: Март 05, 2010, 21:22:27 pm »
Ами аз им оставих тел.си и в понеделник може да изтеглят от друг Метро , като условието ми е да е запечатка! Казах им, че ще проверя и те се съгласиха щом съм знаел как  ;D
Според теб Христославе има ли вероятност новите самсуняци да са на такава атрактивна цена като този 50b650? Ако ми доставят бройка да е купувам ли или да изчакам....

Неактивен hristoslav2

• Наказан
  • *
« Отговор #21 -: Март 05, 2010, 21:39:59 pm »
Това си е твое лично решение.Съдейки по това на какви цени пуснаха моделите на Panasonic е много вероятно новите модели на Самсунг да са на доста приемливи цени /вероятно 50" ще е около 3000лв/

Най-лесно можеш да разбереш дали телевизора е бил мостра и е работил по следното:
- като видиш кашона от който го вадят ..да няма двойно тиксо (т.е. да е бил ваден а после прибиран обратно)
- по стойката му - дали има следи от пръсти, бърсано с парцалче, а такива винаги остават при мострите,
- с проверка в сервизното му меню
- при първо подкарване на ТВ в началото има сетъп в който му се задава страна и ПИН!!! (ако не го видиш, сещай се)

ivo

• Гост
« Отговор #22 -: Март 06, 2010, 10:41:48 am »
Специално да вметна за PS50B650 не се пипа тиксото отгоре понеже кашона се отваря като капак и отдолу го придържат към основата едни пласмасови щипки ли каквото е там! Един вид няма как да се разбере дали е отварян или не!
А за цената от 1500 лв. надали новите модели 50' ще са на такава атрактивна цена!

Неактивен hristoslav2

• Наказан
  • *
« Отговор #23 -: Март 06, 2010, 11:28:22 am »
Да имат си едни щипки-ръкохватки отстрани,които захващат капака за основата.Винаги когато телевизорът е бил мостра си остават пръстови отпечатъци и петна по рамката/или поне следи от тяхното забърсване/ и екрана ,натрупва се прах отзад на решетката.Новите 50" модели ,вероятно ще са на двойна цена спрямо миналогодишните модели-3000лв.

ivo

• Гост
« Отговор #24 -: Март 09, 2010, 17:38:33 pm »
В МЕТРО PS50B650 останаха само мостри с по над 400-500ч.работни и то на динамичен режим :o
П.С. ТМ айде сваляйте малко цените - много се бавите, че искам тв...

Неактивен hristoslav2

• Наказан
  • *
« Отговор #25 -: Март 09, 2010, 18:57:36 pm »
Докато чакаш може да падне цената и на този/еквивалент на Panasonic 50V10/  ;D
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09053171

ivo

• Гост
« Отговор #26 -: Март 09, 2010, 21:02:20 pm »
Докато чакаш може да падне цената и на този/еквивалент на Panasonic 50G10/  ;D
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09053171

За този давам 2000лв. (не е панасоник все пак)  ;D

ivo

• Гост
« Отговор #28 -: Март 10, 2010, 12:48:23 pm »
Христославе интересува ме и ти ли си почитател на плазмената технология както Лазарус или по скоро LCD?

Неактивен hristoslav2

• Наказан
  • *
« Отговор #29 -: Март 10, 2010, 19:04:34 pm »
Христославе интересува ме и ти ли си почитател на плазмената технология както Лазарус или по скоро LCD?
Aз съм почитател на добрата картина а в момента само плазмите имат такава.Нищо че имам LCD  ;D .
Надявах се да излязат FED телевизори,но явно няма да е скоро-повечето големи компании се отказаха от разработката им.Сега чакам OLED телевизорите да навлязат на пазара до 3-4 години.