Стерео > Обща дискусия

Denon DRA-800H

(1/1)

naskogeo:
Здравейте , нещо не мога да управлявам с дистанционното на Denon DRA-800H  дивидито си . Модела  е Denon dvd-1920 . Някъде бъркам , давайте идеи .Много е досадно с две дистанционни...

Rudra:
Здравей,
Кое те кара да мислиш, че с дистанционното на Denon DRA-800H можеш да управляваш DVD?
Предвидено е само да управлява въпросния стерео ресивър + CD плеъри на Denon.

Запознай се подробно с правилата на форума!  Заглавието на темата ти не дава никаква информация за съдържанието й, а освен това е в грешния раздел.

naskogeo:
Благодаря за отговора ! Ако трябва преместе темата на подходящото място .  По старите cd плеари на Denon ще мога ли да ги управлявам или да търся нов модел ?

Rudra:
В упътването на стерео ресивъра пише просто, че може да подава елементарни команди на CD плеър Denon - не са описани конкретни модели.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия