Стерео > Обща дискусия
Denon DRA-800H
(1/1)
naskogeo:
Здравейте , нещо не мога да управлявам с дистанционното на Denon DRA-800H дивидито си . Модела е Denon dvd-1920 . Някъде бъркам , давайте идеи .Много е досадно с две дистанционни...
Rudra:
Здравей,
Кое те кара да мислиш, че с дистанционното на Denon DRA-800H можеш да управляваш DVD?
Предвидено е само да управлява въпросния стерео ресивър + CD плеъри на Denon.
Запознай се подробно с правилата на форума! Заглавието на темата ти не дава никаква информация за съдържанието й, а освен това е в грешния раздел.
naskogeo:
Благодаря за отговора ! Ако трябва преместе темата на подходящото място . По старите cd плеари на Denon ще мога ли да ги управлявам или да търся нов модел ?
Rudra:
В упътването на стерео ресивъра пише просто, че може да подава елементарни команди на CD плеър Denon - не са описани конкретни модели.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия