Автор Тема: за поздрави  (Прочетена 10085 пъти)

начинаещ

  • Гост
за поздрави
« -: Март 03, 2010, 12:44:40 pm »
Честит 3-ти март, искам да поздравя всички властимащи  с националния празник в тоя форум и да Ви  пожелая да доживеем да Ви видя на върха, а конкуренцията Ви да се гърчи един ден  ;)

п.п. ако темата не е за тук поставете я кадето трябва, че ми е трудно да се ориентирам, извинявам се ако съм згрешил

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:за поздрави
« Отговор #1 -: Март 03, 2010, 12:51:26 pm »
Благодаря за пожеланието, но не мисля че тук става дума за върхове и конкуренция. Не искаме никой да се гърчи и сме далеч от идеята да превръщаме начинанието в някакъв вид борба или противопоставяне. Напротив, идеята е хората с интереси в тази сфера да могат да намерят подходящо, полезно и приятно място за събеседване.

начинаещ

  • Гост
Re:за поздрави
« Отговор #2 -: Март 03, 2010, 12:55:37 pm »
разбирам и моля за извинение просто съм под пара в момента, някой хора знаят защо..............., пожелавам Ви да постигнете това което искате и да сте ни полезни на нас членовете на форума Ви, а вие знаете как съдеики по екипа Ви.

sisan

  • Гост
Re:за поздрави
« Отговор #3 -: Март 03, 2010, 12:56:08 pm »
Честито и от мен, нека и аз да направя мойто сефте в новия сайт :P
Конкуренцията е най-хубавото нещо, а дали този сайт след извесно време ще е по-добър от друг, или ще се провали, зависи от "всички властимащи", както се изрази колегата, но и от нас също.
Така че успех и напред :)
П.С.Както е казал Мечо Пух:„Колкото повече, толкова повече!"

начинаещ

  • Гост
Re:за поздрави
« Отговор #4 -: Март 03, 2010, 13:03:06 pm »
здравей sisan, ми ше помагаме и ние ма на който заслужава нали  :D

sisan

  • Гост
Re:за поздрави
« Отговор #5 -: Март 03, 2010, 13:12:39 pm »
Мда нещата стават все по-ясни за мен относно движещите сили ;) в този сайт след като влязох в секция членове и за моя изненада намерих друг стар познайник с интересна  :) позиция -Administrator  ;)

pensiq

  • Гост
Re:за поздрави
« Отговор #6 -: Март 03, 2010, 13:27:12 pm »
Ха да ви е честито сайтчето и форума . Дано това място стане ешалон на сайт и форум за качествена AV техника .

jonov

  • Гост
Re:за поздрави
« Отговор #7 -: Март 03, 2010, 17:31:36 pm »
Честит празник и нов форум и от мен . Продължавайте в същия дух с полезната информация която ни представяте - успех .

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:за поздрави
« Отговор #8 -: Март 03, 2010, 18:13:30 pm »
Мерси за пожеланията.
Честит национален празник на всички участници.

ivan1

  • Гост
Re:за поздрави
« Отговор #9 -: Март 03, 2010, 18:25:23 pm »
Честит празник и от мен, желая много нова техника на всички участници във форума, и да върви по вода!