Автор Тема: Въпрос за SAMSUNG UE-40C6500  (Прочетена 2972 пъти)

extext

  • Гост
Въпрос за SAMSUNG UE-40C6500
« -: Ноември 14, 2011, 12:27:39 pm »
Здравейте,

стария ми телевизор вече хич го няма и сега съм тръгнал да купувам нов.
Максималния бюджет ми е до 1500лв

Спрял съм се на SAMSUNG UE-40C6500

въпросите са ми следните:

Телевизора как се представя със стрийм на видео през Лан адаптера - искам да гледам филми от споделени папки от локална мрежа - повечето са МКВ формат с DTS звук.

Как стои въпроса със субтитрите.

Имам цифрова телевизия в къщи - телевизора как  ще го свържа.

Скайп - как може да бъде ползван ?

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:Въпрос за SAMSUNG UE-40C6500
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2011, 12:51:39 pm »
Не бих препоръчал този модел.
От миналата година е и е със сигурност мостра. Също така миналогодишните LED модели не им бяха толкова добри.
Иначе няма ппроблеми със филмите по мрежата и от USB. Има събтитри, DTS.
Ако цифровата е по кабел, а не сателит е най-добре да я вкараш със кабела директно и CA модул + карта от оператора ако са кодирани каналите.
Ако е нещо от рода на Булсат си търси приемник със HDMI.

extext

  • Гост
Re:Въпрос за SAMSUNG UE-40C6500
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2011, 13:01:17 pm »
Благодаря за отговора.

Кой телевизор бихте ми препоръчали 37-40" на цена до 1500лв с ЛАН и да може да плейва MKV  DTS по локална мрежа

по възможност да не е 3Д

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:Въпрос за SAMSUNG UE-40C6500
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2011, 13:08:03 pm »
За тази цена можеш да вземеш SAMSUNG UE-40D6000.

Общо взето като плеър единствено Samsung вършат някаква работа, а те тази година са наблегнали на LED/3D модели.

Другия вариант е да си вземеш друга марка и въшен HD плеър, което винаги е по-добрия вариант ако наистина гледаш филми.

koko_varna

  • Гост
Re:Въпрос за SAMSUNG UE-40C6500
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2011, 02:39:06 am »
Родителите ми си взеха 32 инчов Самсунг таз годишен модел /забравих точно какъв беше но не е 3Д.
Плеъра му е идеален като за хора без специални изисквания, чете и външен хард диск 100 ГБ без никакъв проблем, както и субтитри. На кабелната телевизия при автоматично сканиране вади всички програми, вади и EPG-то. Работи с CAM. Абе откъм тия неща са го направили хората. МАлко в картината не ми харесва, но мнението чисто субективно. Дизайна е готин, копчетата на самата рамка на тв са сензорни.Екрана е стъклен, не матов.