Автор Тема: LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми  (Прочетена 8228 пъти)

vania91991

  • Гост
LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« -: Декември 25, 2011, 20:36:41 pm »
Здравейте, купихме си LCD LED Bravia Sony 46EX72X... как можем да си пуснем да гледаме 3Д филми..??

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #1 -: Декември 25, 2011, 20:50:28 pm »
Здравей, освен телевизор с 3д ви трябва и нещо, с кото да пускате филмите. С какъв компютър разполагате като хардур?
Друг, по лесен вариант е гледане с външен hd плеър.

goho

  • Гост
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #2 -: Март 06, 2012, 01:35:39 am »
Да можете да гледате без да имате и Блурй ако имате
изход за флашка през спокойно можте да гледате 3д фил
изтеглен от всяки торет !
Поне аз имам самсун и тези дни ще демонстрирам ! Със клип !

Неактивен dimitar_genchev

  • Публикации: 8
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #3 -: Март 06, 2012, 02:00:55 am »
Ми малко ме съмнява през вградения плеър на телевизора да тъгне 3D , пробвай и сподели .

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #4 -: Март 06, 2012, 11:59:01 am »
Това, че ще тръгне евентуално на Самсунга изобщо не значи, че ще тръгне на Сони или друга марка.

Pavkata32

  • Гост
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #5 -: Март 17, 2012, 20:30:03 pm »
Аз същия проблем  :(  Преди време си закупих Sony Bravia 40 EX 720 и немога да подкарам 3D филми през PC-то. Имам HDMI кабел, и гледам всички филми (arenabg и zamunda), с най-високите резолюции, но немога да подкарам 3D филми. Знам, че формата тр да е mkv, но до сега не съм срещал такъв из торентите. PC-то ми е доста добро също, като най-голямо значение има видеокартата, а тя е Nvidia Geforce 560 GTX. Според мен нямам подходящ видео плейър, пробвах всякакви, но нищо. Кажете с какво ги подкарвате ;-)

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #6 -: Март 21, 2012, 20:20:45 pm »
Total Media Theatre за пълните 3D Blu-ray филми и всеки един плеър за MKV 3d.

Pavkata32

  • Гост
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #7 -: Март 27, 2012, 19:39:28 pm »
Дам, малко след като пуснах мнението в темата, прочетох в друг форум за този плейър и го свалих. Подкарах го веднага и 3D филма взе че тръгна  (rock). Обаче това му беше, след този път неще и неще. Изтеглих си 3DTV Play от сайта на Gforce,  за да подкарам всичко както трябва и сега йок  ??? Идеи?

Pavkata32

  • Гост
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #8 -: Март 28, 2012, 21:56:34 pm »
Всичко вече е ОК  (rock). Преинсталрах всички драйвъри на видеокартата, като махнах 3DTV Play програмата, препоръчвам да не се сваля, освен ако не играете игри на 3D. Та стъпка по стъпка-инсталирате най-новите драйвъри и рестартирвате компа; инсталрате на ново ТМТ 5 (за по-сигурно); тв и компа са свързани с HDMI кабел; в настройките на видеокартата отивате на функцията set up multiple displeys; появяват се два дисплея, виждате кой от двата е тв (1 или 2) с десен бутон на мишката в/у него избирате ф-та make primery; би следвало да виждате десктопа си в/у тв; след като вече виждате всичко на тв променяте резолюцията change resolution на 3D, HD 1080 и на 24 hz; би трябвало да ви се появи съобщение на екрана "Намерен 3D сигнал"; след което отивате на ф-та set up stereoscopic 3D; включвате ф-та enable stereoscopic 3D и отивате с мишката малко по-надолу в падащо меню избирате test stereoscopic 3D>run set up wizzard; настройвате тв и очилата, като следвате всичко step by step; сега монтирвате файла с филма в програма (Virtual clone drive-аз съм с такова или Daemon tools или др.); след това стартирате ТМТ 5 от иконата на десктопа, би следвало филма да се е заредил автоматично; пускате го, ако не се е заредил го зареждате ръчно (горе ляво на екрана на програмата); и готово вече би следвало да гледате на 3D  (rock). Ако ви върви филма на 2D, сменете формата-горе в дясно на екрана е изписано 2D, натиснете и то се променя автомат в 3D. Не забравяйте да включите функцията на тв на 3D автоматично стартиране още в самото начало. Това е. Дано съм бил полезен, въпреки че и аз работя на принципа проба-грешка  ;D. Успех и приятно гледане  (y)

Kake-3160

  • Гост
Re:LCD LED Sony Bravia 46EX72X - как да гледаме 3Д филми
« Отговор #9 -: Декември 10, 2012, 00:56:03 am »
Здравейте,нов съм във форума и гледам че знаете за какво става въпрос,та проблема ми е че имам Сони Бравиа кдл-37ех720 3д и не мога да гледам 3д филм купих си рутер за да се свържат чрез лан връзка и става,но когато филма е голям размер над 2гб и не мога да го отворя какво ще ме посъветвате да направя по въпроса ??? А пък и когато се свържат компа и телевизора не мога да си пусна субтитрите и за това не използвам връзката или си търся филми с бг субс.