Автор Тема: И моето домашно забавление - Iter  (Прочетена 4689 пъти)

Неактивен Iter

  • Публикации: 21
И моето домашно забавление - Iter
« -: Ноември 04, 2012, 22:04:15 pm »





Телевизор плазма Panasonic 42G20, взет под влияние на мненията, прочетени в този форум, много доволен засега, за което благодаря. Обмислях и 50, но за 2 м разстояние ми се видя големичък.  :)
Рисийвър Marantz SR5004, много прилично стерео с използваните ОТ, за кино го ползвам отскоро.
Озвучителни тела  Mordaunt Short Aviano 2, 5 и 1, съответно фронт, център и съраунд. Стойки Atacama Nexus 6 за предните и 10 за съраунд ОТ.
СD плейър Technics SL- PG360A и касетен дек Technics RS-BX404 - купувал съм преди доста години  като студент, в момента почти не се изполват, но тогава ми бяха мечта, а човек не се разделя с мечтите си.  :) Кабелите са обикновени - Ixos за ОТ и Bandrige за интерконекторите, за  това ниво не знам дали са оправдани други. Непретенциозно, но засега /в тази област тази думичка е задължителна Wink/ ме устройва. А да, масичката е на Sonorous.
Липсва ми мултимедиен плейър /засега ползвам компа/, може би като излезе нова "пуканка" А400 и суб.
Това е. Мнения и препоръки приемам всякакви.  :)

Неактивен dimitar_genchev

  • Публикации: 8
Re:И моето домашно забавление - Iter
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2012, 11:04:29 am »
Хубава системка си си спретнал , честито много да и се радваш. Действай за субче , доста помага за филми.

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:И моето домашно забавление - Iter
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2012, 11:28:41 am »
Браво, наистина много спретната система.

hgi

  • Гост
Re:И моето домашно забавление - Iter
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2012, 22:51:46 pm »
Екстра е, радва  (y)

Неактивен drpetar

  • Публикации: 239
Re:И моето домашно забавление - Iter
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2012, 23:41:29 pm »
Честито и от мен ! Системата изглежда чудесно, със здраве да си я слушаш и гледаш ! И да си допиеш уискито :)

Неактивен Iter

  • Публикации: 21
Re:И моето домашно забавление - Iter
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2012, 11:21:38 am »
Благодаря и наздраве. :)

Неактивен pnikolov

  • Публикации: 71
Re:И моето домашно забавление - Iter
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2012, 12:01:05 pm »
Поздравления и от мен. Освен системата, браво и за аквариумчето  ;)

Моята щерка сега ме ръчка за рибки, та приемам предложения - откъде си го набави и т.н. Навремето съм гледал ребоци, но сега искам нещо с такъв размер, изчистено и задължително да седи чиста водата, че ми писна  8)

Малко се отклонихме от музикалната тема, но нещата добре се съчетават  :P

Неактивен Iter

  • Публикации: 21
Re:И моето домашно забавление - Iter
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2012, 14:10:33 pm »
Здравей,

За аквариума ще ти пиша на лична, да не ни се карат, че излизаме от основната линия на форума. А да се поддържа  чист, не е лесно дори и този. :)