Автор Тема: Мнение за JBL Loft SYS 5.1  (Прочетена 4648 пъти)

vikorini

  • Гост
Мнение за JBL Loft SYS 5.1
« -: Ноември 20, 2012, 13:58:26 pm »
Здравейте, интересува ме дали някой има впечатления от тези колони и какъв е подходящият ресийвър за тях? Ако някой има предложения за нещо по-добро на горе-доло същата цена ще е от полза!

http://www.technopolis.bg/b2c/details/58429/P11070504/5.1-koloni-JBL-LOFT-SYS-5.1

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:Мнение за JBL Loft SYS 5.1
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2012, 15:35:02 pm »
А при избора на тези озвучителни тела, кое е било водещото... освен цената?
Мисля, че когато се избират озвучителни тела, въпреки че всеки трябва да се съобразява с даден бюджет, има и по-важни критерии за избор, освен просто да се вмъкнем в цената.
Например - качество на звучене, възможност за разполагане в помещението и т.н.

От тези гледни точки, не съм убеден, че посочената от теб комбинация, би била разумна покупка.
Поразгледай темите за озвучителни тела във форума, може да ти направи впечатление, колко често се препоръчват, особено в такъв ограничен бюджет, букшелф тонколони.

Като цяло, ако човек първо си направи труда да прочете част от вече обсъжданите въпроси по темата, преди да бърза да пише, може да си отговори на доста въпроси, а и тези, на които не е успял да си отговори, може да са формулирани по-пълноценно и смислено :)

Успех!

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:Мнение за JBL Loft SYS 5.1
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2012, 18:35:52 pm »
Ако вече си избрал въпросния комплект за ресийвър виж нещо от сорта - Yamaha RX-V573 или V673; Denon AVR-1713; Onkyo TX-NR 515.