Автор Тема: Как да си поправя телевизор Тошиба - 40L3433, на който не ми признават гаранция  (Прочетена 3544 пъти)

Дядо Петър

  • Гост
На скоро - преди Коледа 2014г, си купих TV Тошиба-40L3433 с безлихвен кредит.Миналата седмица гръмна от дефект в захранващата мрежа.Не ми признават гаранцията и в гаранционния сервиз ми искат 500лв за да го оправят, което е със 150лв под цената на телевизора.Търся Основна платка - Main PCB, за да си подменя изгорялата.Тъй като модела е сравнително нов, бих купил платка от развален с друг дефект или търся някой да я реставрира.Изобщо търся съвет-КАК ДА ИЗЛЕЗНА ОТ ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ с минимална загуба?

Неактивен regned

  • Публикации: 41
Търси си правата от електрическата компания... проблема при теб обаче, е че е минало доста време от инцидента

Дядо Петър

  • Гост
Благодаря! Аз се обърнах към електрическата компания и те ми съставиха протокол, ...и чакам да решат дали ще ми признаят щетите.Но въпроса със ремонта на телевизора е отворен- няма платки за ремонта.

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Те ако ти изплатят щетите няма да се занимаваш с ремонт. По-добре ще е да си купиш нов.