Автор Тема: предложение  (Прочетена 22521 пъти)

vdsvicky

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #15 -: Март 14, 2010, 14:39:43 pm »
Съгласен ! Дай Твой Е-майл да Ти ги пратя , но ще снимам наново всичко за да е реално.
Поздрави

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #16 -: Март 15, 2010, 15:17:44 pm »
dolara, въпроса с иконката на сайта е решен ... поне донякъде - работи на IE8 и Mozilla, с по стари версии на IE май не иска ... така и така трябва да го забранят този браузър  :)


dolara

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #17 -: Март 28, 2010, 01:31:38 am »
dolara, въпроса с иконката на сайта е решен ... поне донякъде - работи на IE8 и Mozilla, с по стари версии на IE май не иска ... така и така трябва да го забранят този браузър  :)


Ей мерси много аз съм с ИЕ8 и работи! :) Сега остава и телевизор да купя според съветите които чета тук и всичко ще е супер

BaHko_goTuHoTo

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #18 -: Април 02, 2010, 15:06:47 pm »
Да използвам темата и да предложа ако е възможно да се увеличи броя на последни публикации от 5 поне на 10. Дори и да е във възхода си форума ми се струва че са малко. А като щракна отстрани на иконката дава и публикациите.
Сега вече е по-добре.

hristobote

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #19 -: Април 08, 2010, 21:20:36 pm »
Да предложа, ако е възможно да "раздвижите" малко този сайт.
За един месец има само един тест на продукт, една образователна статия и 10 новини с преобладаващо рекламно съдържание.
Радостна е, че форума се развива, но не виждам новите участници да пишат
Очакванията ми бяха големи и още не е късно да "запушите" липсващата ниша на специализиран сайт в тази област.

С пожелание за успешно развитие!

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #20 -: Април 08, 2010, 21:28:05 pm »
hristobote кои са според теб десетте рекламни новини :) и коя новина не е рекламна - тази за продукти които не се внасят у нас ли?  Относно форума, не съм забелязал и ти да пускаш интересни теми :)
Нямам нищо против градивната критика... твоя случай обаче лееко се отклонява :) здраве да е!

hristobote

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #21 -: Април 08, 2010, 21:35:06 pm »
Rudra - Предположих, че няма нищо лошо да изкажа мнение....
Форумът си е форум и не осъзнавам къде е моята роля за повишаването на интереса към него? Аз съм просто един потребител.
Всъщност, раздела НОВИНИ е единственото нещо, което се променя в този сайт. Но Вие си знаете - не мисля да давам съвети, за да не се тълкуват грешно.

ПП. Може би не съм прав за раздела новини......

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #22 -: Април 08, 2010, 22:02:11 pm »
hristobote:
"Радостна е, че форума се развива, но не виждам новите участници да пишат"

Писах за твоята роля, понеже се оплакваш че участниците във форума не пишат, ами и ти си участник, пиши повече та да дадеш пример :)
А относно сайта - предполагам си наясно че екипа за сега се състои само от двама души, които освен това имат и други ангажименти. Разбирам желанието изведнъж да се появи нов сайт и всеки ден да излизат в него по 20-30 ревюта и статии, но за сега е трудно постижимо. Както анонсирах в началото - всяка помощ е добре дошла. Ето hristoslav2 например доста активно помага във форума :) Нещата стават постепенно :)

Неактивен lazarus18

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1633
Re:предложение
« Отговор #23 -: Април 08, 2010, 23:54:40 pm »
botev, един форум се прави от потребителите. Със споделените си впечатления и съвети те развиват форума.
Иначе за статиите и ревюта си прав. Трябват повече.

hristobote

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #24 -: Април 09, 2010, 01:03:28 am »
Радвам се, че осъзнахте , че забележката ми беше абсолютно добронамерена. ;)

Благодарен съм на lazarus18 и Rudra, че през годините са ми помагали със съвети когато съм имал нужда. Точно за това изказах мнение за големите очаквания към този проект. Разбира се, че ще помагам във форума когато мога  ;D

civica

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #25 -: Май 02, 2010, 21:24:20 pm »
Чудя се дали да не направя едно предложение за нов раздел , в който да се обсъждат така наречените персонални медия плеъри / PMP / и мобилни интернет устройства / MID / ! Това са доста високотехнологични " джаджи " , които са много популярни далеч на изток и пазара там се развива изключително бързо и всеки ден излиза по нещо ново !

vasilivanov

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #26 -: Октомври 14, 2010, 12:24:31 pm »
Би било удачно да се добави раздел слушалки. Така би могло да се дискутира повече относно този вид слушане.
Пък и гледам, че в Avstore вече се продават слушалки.  ;)

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #27 -: Октомври 14, 2010, 12:26:13 pm »
Ами слушалките са озвучителни тела, а такъв раздел вече има. Ако пък се насъберат много теми конкретно за слушалки най-лесно се прави нов раздел. За сега е излишно.

Неактивен drpetar

  • Публикации: 239
Re:предложение
« Отговор #28 -: Декември 06, 2010, 10:09:57 am »
Моето е повече питане, отколкото предложение, но не намерих друг подходящ раздел, ако съм сбъркал се извинявам.
Питането е следното: След публикуване на пост в рамките на минути има икона "редактиране", след което тази икона изчезва, т.е. след тези минути вече не мога да редактирам поста си. Това е правило на форума ли, или аз нещо не виждам както трябва?

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #29 -: Декември 06, 2010, 10:13:24 am »
Да, редактирането е възможно първите няколко минути. След това, ако искаш да направиш редакция на поста си - обърни се към администратор за съдействие.