Автор Тема: Мнение за Pioneer N70AE мрежов плейър  (Прочетена 3074 пъти)

Неактивен vanko0305

  • Публикации: 24
Мнение за Pioneer N70AE мрежов плейър
« -: Септември 23, 2018, 12:49:02 pm »
Здравейте в голяма дилема съм с изборът на мрежов  плеър спрял съм се на въпросния Пайнер N70 АЕ  Според вас удачен ли е за парите си  - имали по добра  алтернатива цена качество и кое е то ?

Активен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re: Мнение за Pioneer N70AE мрежов плейър
« Отговор #1 -: Септември 23, 2018, 14:37:54 pm »
Според мен е добре компоненти да се избират в контекста на цялостната система.
Не съм запознат с Pioneer N70AE и не мога да дам конретно мнение за него, но не съм убеден, че с тези колони има смисъл да се насочваш към стриймър, който е два пъти над-бюджета на колоните.
Ако бях на твое място и трябва да мисля за ъпгрейд - колоните ще са първи в списъка ми.

Неактивен vanko0305

  • Публикации: 24
Re: Мнение за Pioneer N70AE мрежов плейър
« Отговор #2 -: Септември 23, 2018, 16:58:48 pm »
Рудра виждам че си доста наясно с хи-фи системите ,аз междудругото упдейтнах с наим 5си и за стерео и съм очарован от него .Най официално те каня на прослушване на вегите. Един съдорумец ги слуша абсолютен Наим фен от който закупих   Наима неостана разочарован дори каза че му харесват и че слизали по ниско от неговите аудиофилски колони.Реших се ходих и слушах клипш референс премиер - ами останах доволен но очаквах повече за 1800 лв тон колона исках да си дам сметка колко са зле вегите да ама не на визия съм съгласен ме са съвременни  но на зук за парите си звучат прилично(аз съм оператор снимам основно със сериозна техника Ари,Ред и Сони със супер скупи обективи и периферия ) основно снимам реклами и музикални видеа но съм зарибен хайдист от малък просто съживих хобито и ще се радвам да дойдеш да оцениш Вегите реално :)

Активен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re: Мнение за Pioneer N70AE мрежов плейър
« Отговор #3 -: Септември 23, 2018, 17:27:41 pm »
Слушал съм и тези, и други Веги - наистина не разбирам как някой би могъл да хареса нещо такова.
Но разни хора - разни вкусове.

Преди време ти писах мейл във връзка с правилата на форума - очевидно не си го прочел.
Моля обърни им сериозно внимание. Хубаво би било и да преглеждаш публикациите си преди да ги пуснеш - почти нечетими са.

Неактивен vanko0305

  • Публикации: 24
Re: Мнение за Pioneer N70AE мрежов плейър
« Отговор #4 -: Септември 23, 2018, 17:32:20 pm »
Ок разбирам те но защо немога да редактирам .И все пак ще опитам да преглеждам предварително написаното искам да ме убедите колко са зле тези Веги и ги сменям -пиша от тел и затова недоглеждам сори ще се опитам да се поправя

Неактивен Angel_s

  • Публикации: 10
Re: Мнение за Pioneer N70AE мрежов плейър
« Отговор #5 -: Септември 27, 2018, 15:50:31 pm »
Здравей vanko0305 ,
В Pioneer N70AE се използват два DAC   SABRE32 Ultra ES 9016S , мисля ,че може да бъде предложено и по бюджетно и може би по-качествено решение  чрез  BDP OPPO 95 . В  него се използват също два  DAC  SABRE32 но по-висок клас ES 9018 S . При този модел единственото ограничение е ,че при ползване на трите  външни входа - 2 х  USB  и 1 ESATA дисковете могат да бъдат до 2 ТВ . Качеството на прослушване на файлове е с отлично  звучене и качество . Има достатъчно отзиви за него . Притежава добър набор от функций за изплзване чрез нет. . Успех при избора .