Автор Тема: Търся аудио стриймър за Parasound halo 2.1+ B&W 603 s 2  (Прочетена 1230 пъти)

Неактивен baxurata

  • Публикации: 2
Нуждая се от аудио плеар стримьр за тази система да има usb за просвирване на аудио и да мога да вьржа тв.кьм системата?

Активен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re: Търся аудио стриймър за Parasound halo 2.1+ B&W 603 s 2
« Отговор #1 -: Май 11, 2021, 14:39:45 pm »
Здравей, за да получиш евентуално някакъв отговор хубаво би било да зададеш въпроса по-начин даващ повече информация. В какъв бюджет да бъде този стриймър, да има ли CD-rip функция, да поддържа ли Roon, кои услуги са ти най-важни като поддръжка на стрийминг и т.н. и т.н.
Тв към системата можеш и да вържеш сега - усилвателя ти няма ли вграден DAC?
Темата също беше странно озаглавена, преди да променя името - моля прочети подробно правилата на форума.

Неактивен baxurata

  • Публикации: 2
Re: Търся аудио стриймър за Parasound halo 2.1+ B&W 603 s 2
« Отговор #2 -: Май 11, 2021, 17:45:52 pm »
Извинявам се за пьрви път пиша вьв форум.бюджета ми е около1000 лв.усилвателя има dac и то доста добьр според мен който искам да ползвам.имам нужда от плеар,който да ползвам с usb flash,да слушам от tidal и интернет радио.искам да ползвам понякога и you tube от тв.тв мога да свьржа с оптичен кабел но с коксиален не намирам добьр плеар и стример който да го потдьржа като изход.усилвателя има 1 оптичен и 1 коксиален вход затова сьм ограничен в избора според мойте вьзможности разбирасе.ако някой ми даде сьвет ще сьм много благодарен..

Активен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1831
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re: Търся аудио стриймър за Parasound halo 2.1+ B&W 603 s 2
« Отговор #3 -: Май 11, 2021, 18:21:35 pm »
За 1000лв можеш да си вземеш приличен бюджетен стриймър. Няма да има опция за рипване на дискове, нито невероятен DAC но все пак това са бюджетни устройства - за цената си вършат чудесна работа и предлагат голямо удобство.

Ето два варианта:

Мрежов аудио плеър Denon DNP-800NE

Мрежов аудио плеър Bluesound NODE 2i