Автор Тема: Озвучителни тела за малък усилвател  (Прочетена 721 пъти)

Неактивен Пандов

  • Публикации: 8
Здравейте . Имам едно усилвателче , което е старо ,но мен си ме кефи и мисля да си го ползвам. DENON F101. Ще го ползвам в една стая от около 12-14кв. Знам че усилвателя е стар и не блести с някакви възможности ,но бих искал да ми предложите тонколони,които ще му паснат . Като бюджет може би максимум около 300лв знам че за този бюджет няма каво качествено ново да се предложи ,но може би нещо втора ръка. Аз се спрях на Denon SC F07 . Щеше ми се да е нещо с предно разположен фазоинвертор/ басрефлекс заради по лесното разположение. Колоните ще са разположени върху TV шкаф  Гледах също и Tannoy Mercury F1 Custom. Слушам всякаква музика и не обичам да усилвам звука повече от нормалното. 

P.S.

Излъгах в квадратурата на стаята. Точно 11кв е стаята . Виждам ,че тук се обсъждат озвучителни тела и усилватели за много големи суми. Аз с моето питане малко май не на подходящо място ,но все пак

Неактивен Пандов

  • Публикации: 8
Re: Озвучителни тела за малък усилвател
« Отговор #1 -: Май 09, 2023, 21:18:58 pm »
Така като се замисля май за 300лв  ще е все тая какви колони ще взема

Неактивен Пандов

  • Публикации: 8
Re: Озвучителни тела за малък усилвател
« Отговор #2 -: Май 10, 2023, 12:48:15 pm »
Имам предложение за Eltax Monitor III. Нямам представа дали са добри. Не че за другите имам ,но затова и питам тук.

Неактивен borvass

  • Публикации: 1
Re: Озвучителни тела за малък усилвател
« Отговор #3 -: Юни 09, 2023, 08:56:02 am »
Моят избор би бил Elac - Debut B5.2 , в момента се намират нови за около 500.