Автор Тема: предложение  (Прочетена 22516 пъти)

sisan

  • Гост
предложение
« -: Март 03, 2010, 19:05:32 pm »
Предлагам в Домашно Кино, или където администрацията реши да се направи нова секция с заглавие
Телевизонни Оператори, с под секции Кабелни,Сателитни,Ефирни,IPTV.За последната IPTV имам в предвид всички
интернет оператори, които напоследък предлагат телевизия: мегалан, спектърум нет,нет1 и др.(то това не е точно IPTV, но не се сещам точното наименование в момента)

Секцията я предлагам, защото на телевизора все пак му трябва и телевизия. :)Така ще има място където да се дават препоръки, предложения относно гореспоменатите субекти,където ще изразяваме задоволсво или ще оплюваме така наречения оператор с цел да се информират останалите съфорумци. ;)

П.С. Разбирасе администарцията има решаващата дума, дали това предложение е полезно, и как точно да бъде реализирано.

Неактивен hristoslav2

  • Наказан
  • *
  • Публикации: 698
Re:предложение
« Отговор #1 -: Март 03, 2010, 20:17:43 pm »
за сега пуснах една тема  :)
http://www.avguide.bg/forum/index.php?topic=32.0
ако трябва ще разширим диапазона както искаш

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #2 -: Март 03, 2010, 20:52:57 pm »
Новия раздел е готов, темите са вътре  :)

начинаещ

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #3 -: Март 04, 2010, 11:59:35 am »
Искам да попитам страницата на сайта няма ли начин да ми излиза  колкото големината на монитора, да не ползвам плъзгача на ляво  на дясно, не че е болка за умиране ма ме съклетисва  ;D, като дам настройка на страницата на 75% ми става прекалено дребен шрифта .

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #4 -: Март 04, 2010, 12:22:30 pm »
Ами направил съм страницата за по-високи резолюции, защото такава е тенденцията... ако я направя за 1024х768 пък на големи резолюции изглежда леко зле.
Тъкмо добър повод да си вземеш хубав монитор :)

начинаещ

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #5 -: Март 04, 2010, 12:31:18 pm »
Абе така си и помислих ма не бях сигурен ;D, ясно причината е в моя телевизор – както имаше една приказка, благодаря, като стигна до покупка ше те потърся за препоръки  ;)

gadinoid

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #6 -: Март 08, 2010, 11:09:58 am »
Здравейте,
ако може и аз да направя питане.
Възможно ли е да се направи да можеш директно да си избираш номер на страница, на която да отидеш. Гледам в други форуми е много неприятно тема със 300-400 страници, а искаш примерно да отвориш 158 - пада голямо щракане с мишката. (Страници: [1] 2 3 4  ... 63). Даже би било полезно и конкретен номер на пост (макар, че по-рядко се налага)

dolara

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #7 -: Март 11, 2010, 20:08:38 pm »
Здравейте,
поздрави за начинанието и дано форума се развива според Вашите очаквания, че дори и над тях :)
Аз едно дребно предложение имам ако може да сложите иконка, която да излиза когато си добави човек линк към сайта в линк бара на ИЕ. Много е грозновато като седи без иконка. Няма пряко отношение със самият форум, но пак е нещо :)

vdsvicky

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #8 -: Март 13, 2010, 18:49:13 pm »
Много малко са килобайтите за снимки . Може ли да се увеличат и да станат мегабайти , тъй като е трудно после да се види каквото и да е . ;)
С уважение

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #9 -: Март 13, 2010, 18:53:56 pm »
Конвертирай снимките си в Jpeg, мегабайт за снимка е прекалено много и няма никакъв смисъл!
Една jpeg снимка, с висока резолюция и добро качество, спокойно се вмъква в 200-250kb!

vdsvicky

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #10 -: Март 13, 2010, 19:02:02 pm »
Ще опитам и благодаря за съвета  :)

vdsvicky

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #11 -: Март 13, 2010, 19:11:51 pm »
Не става . Те са си в JPEG формат и като намаля размера до 300 килобайта  и се получава точка . Здраве да е . Просто се опитвах да кача домашната си система  . Не е фатално.

Неактивен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:предложение
« Отговор #12 -: Март 13, 2010, 19:16:09 pm »
Разгледай снимките в Галерия, всички са jpg, и всички са по 100-200kb.  :) Пък мисля, че всичко се вижда чудесно. С други думи - решението на проблема не е в размера!

vdsvicky

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #13 -: Март 13, 2010, 19:19:37 pm »
Ще търся решение . Който търси - намира .  Аз се радвам , че има такъв полезен Сайт .
Поздрави

kando

  • Гост
Re:предложение
« Отговор #14 -: Март 14, 2010, 13:56:54 pm »
ако не те бърка,можеш да ми ги пратиш в голям размер снимките,аз ще ти ги наглася както трябва да са и да се види всичко - че ми е интересно да видя домашната ти система.


п.п.не се притеснявай,пак ти ще ги качиш т.е. нема да ги публикувам като мои

п.п.и по принцип направете една тема в галерия където да публикуваме само домашните си системи - за съжаление немам такава инак аз ще я отворя тази тема.
........
а то имало такава тема - извинявам се  :D