Автор Тема: Захранващ кабел ?  (Прочетена 17180 пъти)

Неактивен dimstanchev

  • Публикации: 57
Re:Захранващ кабел ?
« Отговор #15 -: Октомври 29, 2014, 22:25:22 pm »
Смяната на захранващият кабел на ресивъра е в положителна посока не само от към звук, а и от към визия.

Неактивен lilscrappy

  • Публикации: 189
Re:Захранващ кабел ?
« Отговор #16 -: Декември 21, 2014, 09:20:32 am »
Интересна ми е темата, и тъй като няма къде да тествам подобна глезотия и не искам да рискувам с такава инвестиция вмомент, нека хората които са направили смяна на токовият кабел на усилвателя да споделят малко повече впечатления спрямо преди и след как е звука.
Само четох че май водещата добра марка е AudioQuest, вече запознатите ще кажат повече.

Активен Rudra

  • Administrator
  • *****
  • Публикации: 1830
  • AV Guide
    • www.avguide.bg
Re:Захранващ кабел ?
« Отговор #17 -: Декември 21, 2014, 13:19:19 pm »
Да се твърди, че има една водеща марка при производителите на кабели е също толкова нелепо, като да се твърди, че има една водеща марка при производителите на озвучителни тела, усилватели и т.н. Такъв род изказваня говорят или за крайно несериозно отношение, или за крайно слабо разбиране на материята.

Мисля, че е далеч по-разумно да се говори за добро съгласуване между даден усилвател и даден захранващ кабел.
Предполагам най-лесния начин да се убедиш дали такава смяна си струва за теб и твоята система, би бил да пробваш сам. Трудно ми е да разбера къде точно е препядствието в това?

Неактивен lilscrappy

  • Публикации: 189
Re:Захранващ кабел ?
« Отговор #18 -: Декември 21, 2014, 15:22:28 pm »
Мда малко съм се вживял с това че те са водещите, със сигурност и другите марки не остъпват, мъсълта ми беше че е една от добрите марка.
Чета в миналата страница, че има хора които са направили ъпгрейд, ще се радвам да дадат малко по подробна информация спрямо оригиналният.
Сигурен съм че ще си струва, но така за тест не ми се дават пари, и както каза е най добре да се тества някой добър кабел на моята система да вида да ли ще остана доволен от промяната или не, но не вярвам а и не знам къде в пловдив някой ще се навие на подобно нещо.

Неактивен vidolov

  • Публикации: 59
Re: Захранващ кабел ?
« Отговор #19 -: Април 02, 2016, 13:14:45 pm »
Ами аз съм един от хората които се навиват за тестове в Пловдив.В неделите съм свободен.0878602592-Павел.Звънкай да се уговорим.